Evelyn Puusepp foto_edited.jpg

VÕLGNIK
EVELYN PUUSEPP
47512202728

Pikendas rendiperioodi mitmeid nädalaid jättes suure summa renditasu ja tekitatud kahjude eest maksmata. Viimaks jättis rikki läinud sõiduki Tartu linnas keset tiheda liiklusega sõiduteed ja lahkus ning pole tänaseni kättesaadav. Jättis lisaks maksmata saadud parkimistrahvid. Kätte saadud sõiduk oli teinud mitu avariid, salong oli sõnadega kirjeldamatult ära lagastatud ja lootusetult kanepi suitsuga läbi imbunud.
Täielik põhjakiht, kellest tuleb hoida eemale!!!

 
Eva Urb foto.jpg

VÕLGNIK
EVA URB
48204176518

Pikendas rendiperioodi jättes suure summa renditasu maksmata. Tagastas ise sõiduki lubades nädala pärast võlgnevuse tasuda kuid pole tänaseni seda teinud ning pole ka enam kättesaadav. 

Lisaks renditasu võlgnevusele jättis mitmekordsele meeldetuletusele vaatamata maksmata saadud parkimistrahvi suhtumisega, las loll maksab ise enda auto parkimistrahvid, pargin võõra autoga kuhu tahan. Käitub alatult ja soovitan mitte tegemist teha!

 
Maikko Kaselaid foto.jpg

VÕLGNIK
MAIKKO KASELAID
39406074938

Pikendas rendiperioodi jättes suure summa renditasu maksmata. Tagastas sõiduki lubades nädala pärast võlgnevuse tasuda kuid pole seda kolm kuud teinud. 
Lisaks renditasu võlgnevusele jättis  maksmata saadud kiiruskaamera trahvi, mille lubas koheselt tasuda. Kaamera trahvi nõue jõudis täiturini ja lisandusid mitmekordsed kulud, mis on jäetud  samuti maksmata. Valetab pidevalt, käitub ebausaldusväärselt ja soovitan mitte tegemist teha!