top of page
Gerttu liis Hajetski II.jpg

VÕLGNIK
GERTU-LIIS HAJETSKI
49604285722

Politsei teisaldas isikult renditud sõiduki võimaliku edasise halvima ärahoidmiseks, aga uskumatul kombel tagastas siis auto talle järgmisel päeval ikkagi tagasi, kuna rendileping kehtis veel ühe päeva. Auto lõpuks tagastati (hüljati) üks päev lepingus kokkulepitust hiljem, kus lahtise uksega võtmed ees auto jäeti hilisõhtul ette teatamata Tartus ühe kortermaja ette ja rendileandja avastas selle järgmisel päeval juhuslikult. Sõiduki kõik rehvid olid muudetud kasutuskõlbmatuks (sõidetud kandiliseks) ja tulid välja vahetada, auto numbrimärgil oli kuritahtlikul eesmärgil värviga tähti muudetud, nt täht C-st sai O ja 6-st sai 8, auto armatuuraud oli segi pekstud ja osad elemendid tuli tellida uued, auto vajas täielikku salongi keemilist puhastust. Tänaseni on isiku poolt tasumata lepingu rikkumise nõuete arve so sõiduki taastamise ja remondikulud, et autot saaks uuesti rentida. Politsei info järgi on isik neile tuttav, narkootikumid jne. Uskumatu, mismoodi oma elu elatakse!  Mitte iialgi ei soovita selle isikuga mingit tegemist teha!

Eva Urb foto.jpg

VÕLGNIK
EVA URB
48204176518

Pikendas rendiperioodi jättes suure summa renditasu maksmata. Tagastas ise sõiduki lubades nädala pärast võlgnevuse tasuda kuid pole tänaseni seda teinud ning pole ka enam kättesaadav. 

Lisaks renditasu võlgnevusele jättis mitmekordsele meeldetuletusele vaatamata maksmata saadud parkimistrahvi suhtumisega, las loll maksab ise enda auto parkimistrahvid, pargin võõra autoga kuhu tahan. Käitub alatult ja soovitan mitte tegemist teha!

Evelyn Puusepp foto_edited.jpg

VÕLGNIK
EVELYN PUUSEPP
47512202728

Pikendas rendiperioodi mitmeid nädalaid jättes suure summa renditasu ja tekitatud kahjude eest maksmata. Viimaks jättis rikki läinud sõiduki Tartu linnas keset tiheda liiklusega sõiduteed ja lahkus ning pole tänaseni kättesaadav. Jättis lisaks maksmata saadud parkimistrahvid. Kätte saadud sõiduk oli teinud mitu avariid, salong oli sõnadega kirjeldamatult ära lagastatud ja lootusetult kanepi suitsuga läbi imbunud. Sõiduki edasine rentimine oli mõeldamatu ja auto tuli maha müüa. 
Täielik põhjakiht, kellest tuleb hoida eemale!!!

bottom of page